pondelok 24. februára 2014

Aký je život introverta

ŤAŽKÝ!

Introvert sa nerád rozpráva a komunikuje s okolím, lenže v dnešnom svete je kopa extrovertov, ktorým sa huba nezastaví!

Introvert nerád chodí von medzi ľudí, radšej si doma číta knihu alebo sedí pri pc, lenže v dnešnom svete je  kopa extrovertov, ktorí vás furt otravujú s nejakou party a nepochopia, že vám je fakt lepšie doma.

Introvert nerád telefonuje (viď bod 1), lenže v dnešnom svete je kopa extrovertov, ktorí by furt len vykecávali a kým pochopia, že fakt neradi telefonujete tak prejde pol roka a 300 zmeškaných hovorov.

Introvert nemá rád skupinové práce, lebo keď vás niekto drbne do skupiny tak ostatní očakávajú, že budete zdielať svoje myšlienky a nápady a všeobecne komunikovať. A dnešní svet je plný čoho? Extrovertov, ktorí sa radi skupinkujú a zdieľajú svoje úžasné nápady, ktoré stoja väčšinou za hovno.

Introvert si myslí, že trápne situácie sú smrteľné.

Introvert je vždy nepochopený a označovaný za povýšeneckého, hanblivého, nepriateľského. Aj teraz to zvalím na extrovertov, lebo na koho iného by som to mohla zvaliť? Akurát tak na mojich rodičov, že ma zrobili takú aká som, lenže mne sa páči aká som, čiže to by bol začarovaný kruh aj keď vy v tom asi žiadny kruh nevidíte, ale už ste si mohli zvyknúť, že mám bujnú predstavivosť.

Introvert nemá rád verejné miesta. Na verejných miestach je veľa ľudí, veľa extrovertov, a introvert nerád čo? KOMUNIKUJE a spoznáva nových ľudí.

Introvert nerád robí chyby, lebo chyby priťahujú pozornosť a hrozí, že niekto bude chcieť o chybe konverzovať.

Vidíte? Introvert to má ťažké, lebo tí extroverti zaboha nepochopia, že jemu je fakt dobre tak ako to je a nebude to meniť, lebo ono sa to zmeniť nedá.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára